Našim zákazníkom ponúkame kvalitné ubytovanie vo Veľkom Slavkove vo Vysokých Tatrách za veľmi dobré ceny. Dedinka Veľký Slavkov leží severne od Popradu 4 km v prekrásnom tatranskom prostredí. Nachádza sa tu krásny a dobre vybavený apartmán s vlastným stravovaním a s výhľadom na Vysoké Tatry a to Apartmán Slavkov.

Ako každá osada vo Vysokých Tatrách aj Veľký Slavkov sa snaží využiť svoju polohu pre turistiku a privábiť čo najviac návštevníkov na trávenie krásnych chvíľ v našich veľhorách. To sa dá jedine zabezpečiť s ubytovacími kapacitami, s úpravami turistických ciest a komunikácii, s budovaním turistických atrakcií, s návštevou národných a iných pamiatok a ďalšími investíciami do krajiny.

Apartmán Slavkov – výborná poloha, rýchla dostupnosť do Tatier

Apartmán Slavkov sa nachádza na okraji Tatranského národného parku, od Starého Smokovca 2 km a od lyžiarskeho strediska Tatranská Lomnica len 8 km. Do nášho regiónu sa dostanete vlakom do Starého Smokovca, lietadlom do Popradu alebo autom priamo do rezortu, kde máte zabezpečené aj parkovanie.

Vysoké Tatry sú svetoznáme a vábia turistov nielen zo Slovenska ale aj z okolitých štátov aj zo zámoria. Niekedy sa stáva, že bez rezervácie dopredu sa nedá ubytovať. Prosíme návštevníkov, aby si to uvedomili a rezervovali náš apartmán s dostatočným predstihom. Máme celoročnú prevádzku, pretože Vysoké Tatry sú zaujímavé a poskytujú veľa možností pre športovanie, zábavu a na relaxáciu v každom ročnom období.

Ubytovací priestor apartmán Slavkov pozostáva z dvoch spální a obývacieho priestoru s kuchynkou a tu patrí ešte vlastná kúpeľňa s kompletným vybavením. K dispozícii máte televízor aj Wi-Fi zariadenie. Neďaleko ubytovania sa nachádza reštaurácia, kde sa môžete najesť, alebo si môžete nakúpiť potraviny v blízkom obchode a môžete si variť sami.

V okolí Veľkého Slavkova máte možnosti na pešiu turistiku, ale to nie je jediná zábava pre Vás. Použite možnosti v meste Poprad ako Aquapark na plávanie a relaxáciu. V Starom Smokovci môžete využiť lyžiarsky vlek na obdivovanie krásnej prírody.

Nezabudnite si pozrieť aj krásne hrady ako Spišský a Ľubovniansky. Pozrieť si Slovenský raj je tiež povinnosťou každého návštevníka.