Ubytovanie Poprad predstavuje u každého návštevníka tohto kraja kvalitné ubytovacie priestory aj z dôvodov veľkej konkurencie v tomto biznise. Uvedomme si, že sa nachádzame pod Vysokými Tatrami a mesto Poprad sa nazýva aj ako vstupná brána do tohto priestoru.

Mesto Poprad sa nachádza v Popradskej kotline a je súčasťou Podtatranskej kotliny. Severne je pohorie Vysoké Tatry, na východe je pohorie Levočské Vrchy a na juhu sa rozprestierajú Nízke Tatry. Poprad je zároveň desiate najväčšie mesto Slovenska s dobrou infraštruktúrou a so zaujímavosťami pre turistov. Pri hľadaní ubytovania v Poprade nájdeme veľa možností od hotelov cez penzióny až k apartmánom rôzne možnosti. Na internetových stránkach prehliadačov sa dostaneme k požadovaným výsledkom veľmi rýchlo. Niekedy si vyberieme aj náhradné možnosti ubytovania v blízkosti hľadanej destinácie.

V tomto prípade by to mohla byť osada Veľký Slavkov, ktorá sa nachádza 4 km severne od Popradu na južných svahoch Vysokých Tatier. Jednou takou možnosťou ubytovania Poprad je aj Apartmán Slavkov, ktorý poskytuje veľmi dobré možnosti ubytovania za prijateľnú cenu.

Okrem mesta Poprad dovolenkári navštevujú najviac krásne prírodné scenérie Vysokých Tatier, kultúrne a národné pamiatky v regióne a vybudované turistické atrakcie.

Zaujímavosti pre turistov v okolí Veľkého Slavkova

Poskytuje sa veľmi krásna prechádzka cez Veľkú Studenú dolinu, môžete si zajazdiť na Tatrabobe, navštíviť Geopark Neandertal Gánovce a Múzeum TANAP. Dovolenka vo Veľkom Slavkove je zárukou tichého prostredia, nerušenej dovolenky a aktívneho pohybu.

Geopark Neandertal Gánovce predstavuje nálezisko pozostatkov pračloveka, ktorý žil v dávnych dobách v tejto lokalite a k tomu sa našli aj fosílie rastlín. Z tohto náleziska archeológovia spracovali zaujímavé odhalenia a nové poznatky, ktoré si tu môžeme osvojiť. Geopark je voľne prístupný pre záujemcov.

Múzeum Tatranského národného parku sa nachádza v Tatranskej Lomnici a je o vzniku cestovného ruchu v tejto lokalite, o ochrane chráneného územia Tatier a o zaujímavostiach fauny a flóry.

Apartmán Slavkov sa teší na Vašu návštevu a veríme, že okrem našich služieb budete spokojní aj s turistickými atrakciami a krásnymi prírodnými scenériami v každom ročnom období.