Apartmány Tatry predstavujú kvalitné ubytovanie na celom území Vysokých Tatier, či už niekde v obci Tatranská Lomnica, Starý Smokovec, alebo vo Veľkom Slavkove. Požiadavky návštevníkov Tatier stále stúpajú, a preto aj ubytovacie priestory musia odpovedať požiadavkám doby. Samozrejme nároky nestúpajú len smerom k ubytovaniu, ale aj smerom k poskytovaným službám. Okrem apartmánov sa môžete ubytovať v hoteloch, penziónoch, chatách alebo v iných ubytovacích rezortoch.

Návštevníci Vysokých Tatier na presun do našich veľhôr môžu používať rôzne dopravné prostriedky. Rodiny najčastejšie využívajú svoje autá aj kvôli tomu, že je to pohodlnejšie a vezú aj viac vecí zo sebou. Dôchodcovia a mladí ľudia naopak dávajú prednosť železnici a cestujú vlakom, ktorý je pomerne rýchly a chodí načas. V smere Tatier býva konečnou stanicou Poprad o ktorom vieme, že je vstupnou bránou do Vysokých Tatier. Do ďalšieho cieľa sa turisti dostanú autobusom, lanovkou, alebo horskou električkou.

Najsolventnejšia kategória návštevníkov, ktorí sú väčšinou zo zahraničia môžu využívať leteckú dopravu súkromným lietadlom na letisko Poprad, alebo spojom na medzinárodné letisko v Košiciach.

Ubytovanie pre turistov je podstatná vec, preto sa aj k tomu venuje patričná pozornosť.  Apartmány v Tatrách obsahujú široký prehľad o možnostiach ubytovania apartmánového typu nielen priamo v Tatrách, ale aj v Podtatranských obciach.

Prečo si ľudia vyberajú dovolenku vo Vysokých Tatrách?

Samozrejme odpoveď je individuálna u každého človeka, kto vyrastal v horách ten si nevie život predstaviť  bez výšok. Krásne horské scenérie, vysoké štíty, obrovské pohorie, skalnaté stráne zarastené lesmi, hlboké údolia s bystrými potokmi, vodopády, čerstvý vzduch a ďalšie úchvatné pohľady na krajinu očaria každého návštevníka. Pre krásny výhľad je turista ochotný pochodovať do kopcov aj celé hodiny. Niekedy je to možné len v doprovode horských vodcov, ktorí poznajú úskalia terénu a sú zárukou pre šťastný návrat z plánovanej turistiky. Turisti sa môžu sami pohybovať vo Vysokých Tatrách len po vyznačených trasách.

Apartmány v Tatrách sa líšia od seba aj podľa toho v ktorej oblasti sa nachádzame. Myslím teraz na cenu ubytovania. Čím sme bližšie povedzme k Lomnickému štítu, tak aj ceny úmerne stúpajú. Samozrejme dôležitú úlohu hrá pri cenotvorbe aj vybavenosť ubytovacieho zariadenia a možnosti pre zábavu a relaxáciu v okolí. Apartmán Slavkov poskytuje kvalitné služby za veľmi prijateľnú cenu. Nachádzame sa vo Veľkom Slavkove blízko Popradu s výbornou polohou a tešíme sa na Vašu návštevu.